Kariera

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe talenty!

Dobrze zgrany zespół to podstawa każdej świetnej realizacji, a bez niego nawet najlepsze pomysły są skazane na niepowodzenie. Jeżeli posiadasz wiarę w siebie i swoje umiejętności, to przekonaj nas, że właśnie Ciebie brakuje w zespole SocialIdea. W tym momencie, w szczególności, poszukujemy osób opisanych poniżej, ale zawsze możesz nam przesłać swoją aplikację i pomysł na włączenie do zespołu.

Social Media Manager

Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych w mediach społecznościowych? Stawiasz sobie ambitne cele i wytrwale do nich dążysz? Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do siebie i innych? Jeśli tak, to zapewne nie przypadek, że trafiłeś/aś właśnie na nas!

SocialIdea to agencja specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marek w mediach społecznościowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz silnemu wsparciu technologicznemu, skutecznie realizujemy strategie komunikacji marek w nowych mediach.

Do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do zarządzania społecznościami znanych marek w całym wachlarzu portali społecznościowych. Jakie korzyści oferujemy w ramach współpracy i kogo dokładnie szukamy?

Zadania:

Poszukujemy osoby, która potrafi wykorzystać potencjał swojego zespołu i realizować zadania:

  • kierowanie i współpraca z zespołem redakcyjnym,
  • prowadzenie projektów w mediach społecznościowych,
  • spotkania z nowymi i istniejącymi klientami,
  • tworzenie prezentacji sprzedażowych,
  • tworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych.

Wymagania:

Wszystkiego można się nauczyć, ale poszukujemy osoby, która posiada już doświadczenie.
Wymagania, jakie stawiamy idealnej kandydatce/kandydatowi, to:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość problematyki mediów społecznościowych.

Ponadto docenimy:

  • dbałość o szczegóły,
  • umiejętność przejmowania inicjatywy,
  • komunikatywność i chęć uczenia się,
  • umiejętność zarządzania małym zespołem,
  • dobra znajomość technologii internetowych.

Co oferujemy?

Gdy pracodawcy piszą o tym, co oferują, to roztaczają piękne wizje. My pozostaniemy przy konkretach:

  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i szybkiego awansu, bo panuje u nas pełna merytokracja,
  • dajemy dostęp do wiedzy i profesjonalnego wsparcia w zakresie strategii,
  • oferujemy wysokiej jakości narzędzia pracy – pracujemy wyłącznie na Mac’ach,
  • swobodną i niekorporacyjną atmosferę połączoną z profesjonalizmem.

Wymagane dokumenty:
oprócz Twojego CV, chętnie poznamy też realizacje, nad którymi pracowałaś/pracowałeś dotychczas.

Kliknij “aplikuj” i zostaw swoje CV, abyśmy mogli Cię poznać.

w treści dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz. u. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Redaktor w dziale Mediów Społecznościowych

Witaj,

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że prawdopodobnie szukasz pracy albo postanowiłeś zdobyć doświadczenie zawodowe.

Jeśli to czytasz, to już wiesz, że szukamy kogoś, kto zasili nasze szeregi.

A kim jesteśmy?
Firmą, która od ponad 6 lat specjalizuje się we wprowadzaniu marek do świata mediów społecznościowych.

A wracając do Ciebie.

  • Interesujesz się marketingiem?
  • Orientujesz się w możliwościach mediów społecznościowych?
  • Masz lekkie pióro, bardzo dobrą znajomość języka polskiego i zasad pisowni?
  • Stawiasz sobie cele, do osiągnięcia których dążysz?
  • Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do siebie i innych?

Jeśli tak, to zapewne nie przypadek, że trafiłeś właśnie na nas, bo szukamy:

Redaktora w dziale Mediów Społecznościowych

Czyli specjalisty, który ma praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia komunikacji w mediach społecznościowych. Kogoś, komu będziemy mogli powierzyć zadania związane z tworzeniem treści, zgodnych ze strategią danego klienta.

A co w zamian?

Satysfakcja, rozwijanie kompetencji na różnych poziomach - zarówno w zakresie mediów społecznościowcy [strategie, kampanie reklamowe i sprzedaż] jak również w zakresie rozwijania umiejętności interpersonalnych przy spotkaniach z klientami.

Dodatkowo wsparcie w postaci szkoleń zarówno produktowych jak i merytorycznych.

Nie martw się - wynagrodzenie też będzie.
A ile? To już zależy tylko od Ciebie, może być nawet ponad 40 tys. rocznie! Laptop i telefon to już standard. Działamy na sprzęcie firmy Apple.

Czy chciałbyś wiedzieć coś więcej? Poświecić nam trochę swojego czasu?