OFERTA

Doradztwo i usługi szkoleniowe

Zwiększ skuteczność swoich działań w mediach społecznościowych, czerpiąc wiedzę od ekspertów.
Szkolenia_simple
Skorzystaj z doradztwa i szkoleń, skrojonych na miarę Twoich potrzeb.

Jeśli samodzielnie zarządzasz komunikacją w mediach społecznościowych, zachęcamy do skorzystania z indywidualnego doradztwa. Służymy specjalistyczną wiedzą i bogatym doświadczeniem zarówno w obszarze standardowych działań promocyjnych, jak również w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych w mediach społecznościowych.

Oprócz indywidualnych konsultacji, oferujemy także szkolenia grupowe, dopasowane do potrzeb Klienta.


Tematyka szkoleń obejmuje takie obszary jak np. budowanie strategii obecności, skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych, prowadzenie kampanii reklamowych czy unikanie kryzysów oraz sposoby reagowania w przypadku ich wystąpienia.

Program szkolenia jest każdorazowo konsultowany z Klientem, będąc odpowiedzią na jego potrzeby.

OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty.

Strategia_simple

Tylko dobrze przemyślane działania dają wymierne efekty. Dlatego zanim wprowadzimy markę do świata nowych mediów, definiujemy kierunek działań oraz kanały dotarcia i przeprowadzamy gruntowną analizę konkurencji, aby zbudować najbardziej efektywną strategię obecności w mediach społecznościowych.

Simple

Naszą przewagą jest bogate doświadczenie w komunikowaniu do dużych społeczności. Oferujemy bieżące opracowywanie materiałów w zakresie proponowania i tworzenia treści, budowania i podtrzymywania dialogu z fanami oraz profesjonalnej obsługi graficznej prowadzonych profili.

Kampanie_simple

Nowoczesna reklama jest inwestycją, która przynosi wymierny zwrot. Wiemy, co zrobić, aby środki przeznaczone na reklamę zostały skutecznie zainwestowane, dając jak najlepszy efekt.