OFERTA

Kampanie reklamowe

Nowoczesna reklama jest inwestycją, która przynosi wymierny zwrot. Wiemy, co zrobić, aby środki przeznaczone na reklamę zostały skutecznie zainwestowane, dając jak najlepszy efekt.
Kampanie_simple
Wesprzemy Twoją komunikację skuteczną reklamą.
Dzięki czemu trafi ona do znacznie liczniejszej grupy odbiorców. Zaowocuje to zwiększoną rozpoznawalnością marki, wzrostem liczby fanów oraz bardziej zaangażowaną społecznością. Nowoczesna reklama jest inwestycją, która przynosi wymierny zwrot.

Dzięki nowym technologiom, które pozwalają na niezwykle precyzyjne wyselekcjonowanie grupy odbiorców, reklama w mediach społecznościowych stała się bardzo skutecznym narzędziem w walce o uwagę (i „portfel”) odbiorcy. Dotyczy to między innymi kampanii reklamowych na Facebooku (Facebook Ads), które – w porównaniu z tradycyjną reklamą – są znacznie efektywniejszą, tańszą i bardziej mierzalną formą promocji.

Reklama na Facebooku pozwala osiągnąć większy ruch na stronie www oraz lepszy wynik finansowy danego przedsięwzięcia, a analiza statystyk umożliwia określenie dokładnego zwrotu z inwestycji. Dzięki temu Klient ma pewność, że zainwestowane przez niego pieniądze się pomnażają.

Wiemy, co zrobić, aby środki przeznaczone na reklamę zostały zainwestowane w możliwe najbardziej efektywny sposób.

Pomożemy Ci dotrzeć do Twojej grupy docelowej, stworzyć najlepszą kreację reklamową, uruchomić i monitorować kampanię oraz na bieżąco dostosowywać jej parametry.

W sytuacji, gdy mimo regularnej i wartościowej komunikacji, przyrost liczby fanów i ich zaangażowanie nie osiągają oczekiwanego poziomu, skorzystanie ze wsparcia reklamowego może być najlepszym rozwiązaniem. Warto skorzystać z takiej formy promocji szczególnie na początku działań na fanpage’a czy rozpoczynając większy projekt. Aby uniknąć tzw. komunikowania do pustej sali, warto na wstępie uruchomić kampanię reklamową, zwiększającą grono naszych odbiorców. Pozwoli ona zdobyć początkową grupę fanów, a następnie – wykorzystując efekt kuli śnieżnej – zbudować liczniejszą społeczność.

Inwestycja w efektywnie realizowaną kampanię reklamową wcale nie musi wiązać się z dużym nakładem środków. W przypadku reklam w mediach społecznościowych, każde wsparcie finansowe ma szansę przełożyć się na większą rozpoznawalność marki, wzrost liczby fanów oraz bardziej zaangażowaną społeczność.

OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty.

Strategia_simple

Tylko dobrze przemyślane działania dają wymierne efekty. Dlatego zanim wprowadzimy markę do świata nowych mediów, definiujemy kierunek działań oraz kanały dotarcia i przeprowadzamy gruntowną analizę konkurencji, aby zbudować najbardziej efektywną strategię obecności w mediach społecznościowych.

Simple

Naszą przewagą jest bogate doświadczenie w komunikowaniu do dużych społeczności. Oferujemy bieżące opracowywanie materiałów w zakresie proponowania i tworzenia treści, budowania i podtrzymywania dialogu z fanami oraz profesjonalnej obsługi graficznej prowadzonych profili.

Szkolenia_simple

Zwiększ skuteczność swoich działań w mediach społecznościowych, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia! Oferujemy szkolenia grupowe oraz doradztwo indywidualne. Służymy wsparciem zarówno w obszarze standardowych działań promocyjnych jak również rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Program zajęć dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.