OFERTA

Komunikowanie i kompleksowa obsługa w tym zakresie

Wyróżnimy Twoje profile kreatywną komunikacją i natychmiastową interakcją z fanami.

Simple
Zbudujemy grono zaangażowanych odbiorców.

Dzięki czemu możliwe będzie zrealizowanie założonych wcześniej celów Twojej obecności w mediach społecznościowych.

W zależności od specyfiki realizowanego projektu, wspólnie z naszymi Klientami określamy cele komunikacji w mediach społecznościowych.

Cele, które najczęściej realizujemy, to m.in.:
Cele_wzrost

(w przypadku przedięwzięć komercyjnych)

Cele_pomysl

(w przypadku osób publicznych czy instytucji)

Cele_wizerunek

(projekty społeczne, działalność stowarzyszeń, fundacji, etc.).

Social_icons

Budowanie społeczności w nowych mediach wymaga prowadzenia regularnej, angażującej oraz aktualnej komunikacji, dopasowanej do specyfiki wybranego narzędzia przekazu (portale społecznościowe, blog, vlog, fora internetowe, itd.).

Naszą przewagą jest bogate doświadczenie w komunikowaniu do dużych społeczności.

Oferujemy bieżące opracowywanie materiałów w zakresie proponowania i tworzenia treści, budowania i podtrzymywania dialogu z fanami oraz profesjonalnej obsługi graficznej prowadzonych profili.

Obsługa formalno-prawna

Zajmiemy się także dopełnieniem wszelkich formalności prawnych, by działania Twojej marki w mediach społecznościowych były zgodne z literą prawa (np. w sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba przetwarzania danych osobowych).

Trzymamy rękę na pulsie

Wiemy, że media społecznościowe żyją całą dobę, a ich potencjał tkwi w stałej interakcji między użytkownikami. Dzięki profesjonalnej moderacji i regularnej kontroli treści, wszystkie Twoje kanały komunikacji będą aktywne, a Ty będziesz spokojny o swój wizerunek w sieci. Zapewniamy naszym Klientom monitoring i moderację profili nie tylko od 9:00 do 17:00, ale także wieczorami, nocą i w weekendy.

Monitorowanie

Odpowiadamy na pytania i komentarze fanów, prowadzimy angażujące dyskusje i podtrzymujemy zainteresowania poruszanym tematem. Stały monitoring treści pozwala nam zapobiegać sytuacjom kryzysowym, które mogłyby nadszarpnąć reputację Twojej marki. Trzymamy rękę na pulsie!

OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty.

Strategia_simple

Tylko dobrze przemyślane działania dają wymierne efekty. Dlatego zanim wprowadzimy markę do świata nowych mediów, definiujemy kierunek działań oraz kanały dotarcia i przeprowadzamy gruntowną analizę konkurencji, aby zbudować najbardziej efektywną strategię obecności w mediach społecznościowych.

Kampanie_simple

Nowoczesna reklama jest inwestycją, która przynosi wymierny zwrot. Wiemy, co zrobić, aby środki przeznaczone na reklamę zostały skutecznie zainwestowane, dając jak najlepszy efekt.

Szkolenia_simple

Zwiększ skuteczność swoich działań w mediach społecznościowych, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia! Oferujemy szkolenia grupowe oraz doradztwo indywidualne. Służymy wsparciem zarówno w obszarze standardowych działań promocyjnych jak również rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Program zajęć dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.